EpiStop články

Epistandardy 2021

EpiStandardyDovolujeme si Vám nabídnout aktualizovanou publikaci SOUBOR MINIMÁLNÍCH DIAGNOSTICKÝCH A TERAPEUTICKÝCH STANDARDŮ U PACIENTŮ S EPILEPSIÍ, kterou připravila pracovní skupina zapsaného spolku EpiStop.
 
Vzhledem k tomu, že od posledního vydání epistandardů již uplynuly čtyři roky, došlo v textu k změnám odpovídajícím novým poznatkům či předpisům. Texty jsou určeny nejen dospělým a dětským neurologům, ale také praktickým lékařům i specialistům jiných oborů (např. internistům, neurochirurgům, gynekologům, anesteziologům), a v neposlední řadě i pacientům a jejich rodinám. Jednotlivá doporučení by měla odrážet současný stav moderní epileptologické péče ve světě i osobní zkušenosti a konsenzus předních českých epileptologů.
 
Cena publikace je 300 Kč. Finanční prostředky získané prodejem brožur využijeme na financování osvětových aktivit našeho spolku.
 
V případě Vašeho zájmu prosím napište objednávku s požadovaným počtem kusů  na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

EPPI vodácký triatlon 2021

eppi logoDovolujeme si Vás pozvat na EPPI Vodácký triatlon, který se bude konat v sobotu 25. září 2021  na Vlkovské pískovně u Veselí nad Lužnicí. Přihlásit se a rezervovat si kánoe můžete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a www.vodackytriatlon.cz.

Minulý rok jsme museli kvůli omezení COVID-19 závod vynechat, proto věříme, že s námi přijdete oslavit plnoletost EPPI vodáckého triatlonu a zasportovat si pro dobrou věc.
EPPI vodácký triatlon je českou variantou kalifornského EPPIE’S GREAT RACE a je organizován k Národnímu dni epilepsie, který je 30.9.

18. ročník nejstarší formy triatlonu se koná v tradičních vzdálenostech 3 km běh, 10 km horské kolo a 2 km loď (kajak nebo kánoe). Kánoe půjčujeme zdarma (po předchozí registraci), zavodí se v kategorii jednotlivců i družstev. Doplňkovou akcí je dětský běh na cca 200 m, který začíná v pravé poledne.

Pozvánku v pdf si můžete stáhnout zde. Dále je k dispozici tisková zpráva v celostátní i regionální verzi.